PES 2014

Pro Evolution Soccer 2014 Futbol Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü -
  • Boyut 1.6 GB
  • Version 2014
  • Dil İngilizce
  • Firma Konami
Simülasyon tarzında futbol oyunu severler için geliştirilmiş olan PES 2014 oyununun deneme sürümünü sitemiz üzerinden indirerek oynayabilirsiniz.

Simülasyon tarzında futbol oyunu severler için geliştirilmiş olan PES 2014 oyununun deneme sürümünü sitemiz üzerinden indirerek oynayabilirsiniz.

Tam kontrol özelliğine sahip olan ve oyuncuların top ile yaşadıkları etkileşimleri daha gerçekçi hissetmelerini sağlayan oyunda oyuncular top kontrollerini daha iyi sağlayabilmekle beraber oyun içerisinde kendi kimliğinizi ve takımınıza ait logonuzu da oluşturabilmektesiniz. Oyun içerisinde edineceğiniz oyuncu profili sayesinde aldığınız tüm galibiyetler ile tüm mağlubiyetleri de oyuncu kimliğinize kayıt edebilir ve müsabakaları daha eğlenceli bir halde yaşayabilirsiniz.

Daha önceki sürümü PES 2013' de kullanılan yapay zeka özelliğini bir adım daha ileriye taşıyarak PES 2014' de de sürdüren oyunda karakterler daha insansı bir şekilde karşımıza çıkmasının yanı sıra objeler daha gerçekçi ve top kontrolleri daha başarılı bir şekilde yapılabilmektedir.

PES 2014' ün demo sürümünde konsol versiyonlarındaki takımlara ek olarak İngiltere, İspanya, Fransa ve Portekiz gibi takımları da bulabilirsiniz.

Eğer futbol oyunlarına meraklı ve bu oyunları oynamaktan zevk alıyor iseniz PES 2014 oyununun demo sürümünü INDIR butonuna tıklayarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Daha Fazla Göster
PES 2014 indir